asansorlu-nakliyat

Asansörlü eşya taşıma

Ağaoğlu Express Nakliyat vermiş olduğu asansörlü nakliyat hizmetinde asansör ile geniş donanımlı araç filosu yılların vermiş olduğu evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat müşteri beklentileri doğrultusunda hasar riskini minimuma indirerek etkili ve hızlı nakliyat çözümü sunmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman öncelikli görevimizdir. Taşıma işlemi başlangıcından sonuna kadar müşteri temsilcilerimiz her an sizlerle olacaktır. Her hangi bir sorunda yada aklınıza takılan sorular için yalnız sizler için seçilmiş ve tamamen konunun hakimi temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat özellikle yüksek katlarda, yükleme ve boşaltma hız ve kolaylığı sağlayan asansörlü nakliyat çeşididir. Son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Özellikle bina yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde hasar görme olasılığı çok yüksektir. Firmamız, portatif asansör ve seyyar asansör aracı ile hizmet vermekte ve böyle bir olumsuzluğun önüne geçtiği gibi, taşınma işleminin önemli oranda daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlamaktadır.  Asansörlü Nakliyat Tercih Nedenleri;  Taşınma sırasında bina içinde ve merdivenlerde herhangi bir hasar oluşma ihtimaline fırsat vermemek.  Bina içi yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda yükleme boşaltma zamanını kısaltarak, taşınma işleminin kısa sürede bitirilmesini sağlamak.  Yükleme ve boşaltma işlemleri esnasında eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek.  Bina sakinlerine rahatsızlık vermeden yükleme boşaltma işlemini gerçekleştirmek.  Büyük ebatlı eşyaların eve giriş çıkışlarında oluşabilecek zorlukları ortadan kaldırmak.  Bina asansörünü kullanma ihtiyacına gerek kalmaması.  Verimli ve stressiz nakliye işlemi sağlaması. Asansörlü nakliyatta  Ankara  firması gelişmiş teknolojisi ve alt yapısıyla daima siz müşterilerinin isteklerini karşılamaya devam edecektir. Ağaoğlu Express Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimize son teknoloji taşıma ekipmanları ile profesyonel ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.. Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız evinizin balkonundan veya salon camından dışarıya tahliye edilerek araca yüklenerek taşınır. Böylelikle eşyalarınız hiçbir yere temas etmeden hızlı ve güvenli olarak taşınmış olur. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlerimizle sizlere en hesaplı fiyatlarla asansörlü ev taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Asansör kurulumu yapılabilmesi için evinizin önünde aracımızın yanaşabileceği müsait bir alanın olması gerekir. Asansörlü Nakliyat öncesinde muhakkak firmamızı arayarak ekspertiz talebinde bulunmanız gerekmektedir. Asansörlü Nakliyat hakkında daha ayrıntılı bilgi için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

call-out