Eşya Taşımacılığında Ankara Nakliyat |
çankaya evden eve nakliyat

Eşya Taşımacılığında Ankara Nakliyat

8 Kas 2017 Genel

Eşya Taşımacılığında Ankara Nakliyat

Kalabalıklaşan şehir hayatında birçok uygulama güçleşmekle birlikte özellikle evlerin taşınması tam bir kaosa dönüşebilmektedir. Ancak bu noktada son derece tecrübeli olan Ağaoğlu Ekspres Nakliyat firmamız son derece yüz güldüren uygulamalara imza atarak Ankara kentinde hizmet sunmaktadır. Evlerin taşınması sırasında sıfır hata payıyla çalışmakta olan firmamızdaki profesyoneller Ankara nakliyat firmaları arasında göz bebeği uygulamalarla bir marka değer olarak ön plana çıkmaktadır. Firmamız her türlü ev, ofis ve iş yerinin taşınmasında son derece modern uygulamalar geliştirdiğinden dolayı beğenilen uygulamalara imza atılmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Uygulamaları

Firmamızla iletişime geçildiğinde öncelikli olarak taşınacak olan ev ile ilgili bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. Uzman kadromuz Ankara evden eve nakliyat bünyesindeki uygulamanın neticesinde bir fiyat portföyü çıkararak müşterimize sunmaktadır. Bunun neticesinde anlaşma sağlandığı takdirde taşınma işleminde çok farklı konseptler ve paketlerimiz bulunmaktadır. Evden eve taşımacılık konsepti gereği eşyalarınız en geniş ve modern araç filosuyla taşınacaktır. Böylece hiçbir şekilde kırılma ve parçalanma riski taşımadan eşyalarınızın istediğiniz mesafeye götürülüp eve yerleştirilmesi son derece kolay olmaktadır. Ayrıca özellikle yüksek binalarda sunmuş olduğumuz asansörlü taşımacılık uygulaması da beğenilmektedir. Böylece apartman sakinlerini rahatsız etmeden sessiz bir şekilde eşyalarınız daha güvenli asansör sistemi ile araca yüklenmektedir. Firmamızın deneyi ile taşıma ekibi çok hızlı hareket ederek sizin için oldukça yorucu olacak taşıma işlemlerini bir keyfe dönüştürmektedir. Ayrıca talep edildiği takdirde firmamızın sunmuş olduğu eşya paketleme ve montaj ekibi de son derece hızlı çalışarak birkaç saat içerisinde bütün bir evi paketleyip eşyalarınızı araca yüklemektedir.

Sigortalı Ankara Evden Eve Nakliye İşlemleri

Tamamen kurumsal bir kimlik ile çalışmakta olan firmamız faturalı işlemler gerçekleştirmektedir. Sözleşme yapıldıktan sonra eşyalarınız taşındığı için sigorta opsiyonundan faydalanmaktasınız. Böylece son derece güvenli bir şekilde eşyalarınız şehir içinde veya şehirlerarası mesafelerde istenen yerlere sorunsuzca taşınabilecektir. Ayrıca Ankara evden eve nakliye firmamızın sunmuş olduğu eşya depolama hizmetinden de faydalanarak ev ve ofis eşyalarınızı depolayabilir fonksiyonel çözümlerimizin tamamından ekonomik bir biçimde istifade edebilirsiniz.

 

Search

+
NAKLİYAT TALEP FORMU