Hem Şehir İçi Hem Şehirler Arası Nakliye İmkânı | Ankara Evden Eve Nakliyat

Hem Şehir İçi Hem Şehirler Arası Nakliye İmkânı

26 Eki 2017 BLOG

Hem Şehir İçi Hem Şehirler Arası Nakliye İmkânı

Hem Şehir İçi Hem Şehirler Arası Nakliye İmkânı

Hem Şehir İçi Hem Şehirler Arası Nakliye İmkânı

Ankara nakliyat firmaları içerisinde uzun yıllardır faaliyet gösteren ve sunduğu hizmetler ve referansları ile öne çıkan firmamız tarafından gerçekleştirilen taşımacılık işlemleri Ankara içerisinde olabildiği gibi şehirlerarasında da olabilmektedir. Özellikle tayin dönemlerinde yoğun bir şekilde karşılaşılan ev taşıma işlemleri mesafenin önemi olmaksızın itinalı bir şekilde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Yaşadığınız ya da taşınacağınız evin kat yüksekliği de asansörlü taşımacılık hizmeti verdiğimizden dolayı taşıma işlemlerini zorlaştıran bir unsur olmaktan çıkmış durumdadır.

Kurumsal Referans Güvencesi

Ağaoğlu Express Nakliyat olarak yalnızca Ankara evden eve nakliyat işlemleri hususunda değil kurumsal nakliye alanında da faaliyet göstermekteyiz. Bireylere ait her türlü eşyayı itina ile Ankara içerisine ve dışına güvenle taşıdığımız gibi gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde faaliyet gösteren birçok büyük kurumun taşıma hizmetleri de tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. TİKA, MSB, Hazine Müsteşarlığı, TAPDK, Aselsan gibi önemli kurumların yanı sıra Congresium Ankara, Yapı Kredi, Coca Cola gibi özel sektörün önemli şirketlerinin nakliye işlemleri başarılı bir şekilde yürütülmüştür. Daha detaylı ve yoğun bir çalışma gerektiren kurumsal taşımacılıkta göstermiş olduğumuz performans evden eve nakliye hizmetlerimizin kalitesi ve güvenilirliği ile ilgili önemli bir referanstır.

Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz

Ankara evden eve nakliye firması olarak hizmet veren firmamızın temel hedefi oldukça stresli ve telaşlı bir dönem olan taşınma sürecini memnuniyet odaklı çalışarak müşterilerimizi rahat ettirecek bir şekilde gerçekleştirmektir. Bunu sağlamak üzere sunduğumuz çeşitli hizmetler bulunmaktadır:

  • Asansörlü taşıma hizmeti verilerek yüksek katlı yapılardaki eşyaların kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.
  • Eşyalara zarar verilmeden ve zamanında gerçekleştirilecek bir taşıma işlemi için sigortalı nakliye yapılmaktadır.
  • Taşınma işleminin daha iyi koşullar altında gerçekleşmesi için eşyaların doğru malzeme ile paketlenmesi konusunda hizmet verilmektedir. Bu sayede özellikle kırılma ihtimali olan eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
  • Sonradan monte edilmiş büyük eşyalarınızın sökülmesi ve yeni adresinizde tekrar montajı deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Taşınma planlamanız dikkatli bir şekilde yapılmakta ve geniş araç filomuzdan sizin için uygun olan kullanılmaktadır.
  • Ödemelerinizi kredi kartı ile yapma olanağı bulunmaktadır.

 

Search

+
NAKLİYAT TALEP FORMU