paketleme2-300x225AĞAOĞLU EXPRESS NAKLİYAT  evden eve taşımacılık içerisinde kolileme ve paketleme hizmetlerini de sunar.

Paketleme nedir? Bir ürünün korunması ya da güzel görünmesi amacıyla kağıt ya da naylon gibi malzemeyle sarmalanmasına paketleme denir. Paketleme işlemleri uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle yapılır. Paketlenmesi yapılacak malzemenin, eşyanın cinsine göre paketleme sistemi kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak: Elbiseleriniz özel askılı dolaplarda ,beyaz eşya türü malzemeler kartonlar içerisinde, kırılacak türdeki eşyalarınız kolilerle, özel evraklarınız-dosyalarınız mukavva türü kartonlarla taşınır. Her değişik eşya türünün ayrı birpaketleme sistemi vardır. Evden eve nakliyat Ankara siz müşterilerimize her konuda olduğu gibi paketleme konusunda da en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Müşteri memnuniyeti demek bizim de huzur içinde işimizi yaptığımızı gösterir. Ağaoğlu Express Nakliyat güvenin ve dürüst hizmetin adresi demektir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle bizler nakliyat firması olarak eşya taşımanın kollarından biri olan paketleme sistemini de en iyi şekilde yapmaya gayret gösteririz. Eşyaların yolda hasar görmemesi için özellikle hassas eşyalar için paketlenmesi çok önemlidir. Siz müşterilerimiz bizim için çok önemlisiniz. Kaliteli hizmeti sizlere uzman ve profesyonel ekibimizle sunarız. Bize firmamıza telefon ve internet sitesi üzerinden devamlı ulaşabilirsiniz. Siz bizim için çok değerlisiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Paketleme
Firmamız, ev ve ofis taşımacılık uygulamaları için paketleme hizmeti sağlamaktadır. Eşyalarınız özenle paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

Sürekli Kalite Garantisi
Firmamız müşterilerinin taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya, süreklilik açısından önem vermektedir. Siz müşterilerimizin taşımacılık çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

paketleme-300x202Ofis ve Kırılacak Eşya Sevkiyatı
Kırılacak eşyalar önce hazırlanır, daha sonra kutulara yerleştirilerek güvenli bir şekilde sevkiyat sağlanır.

Eşyalarınız Güvence Altında
Paketleme hizmeti verilen müşterilerimize ait eşyalar, firmamız tarafından hasar sigortasına tabiidir.

Sevkiyat Sonrası
Paketlenip sevkiyatı yapılan eşyalar, yeni yerinizde dikkatle açılarak kullanıma hazır hale getirtilir.

Ambalajı iyi olmayan bir eşya, taşıma işi sırasında mutlak suretle zarar görür. Bundan dolayı her sunmuş olduğumuzkurumsal eşya taşımacılık çözümlerinde profesyonel elamanlarımız tarafından eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri birinci sınıf kaliteye sahip malzemelerden oluşmaktadır. Nakliyat öncesinde ilk defa sadece sizin evinizde kullanılacak olan ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Her bir eşya parçasının kendisine özgü ambalaj malzemeleri olduğundan dolayı paketleme işlemi işin uzmanı tarafından yapılıdır.

nakliye12-300x225nakliye14-300x225

call-out